Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Minivana Classic

Datum: 2.2.2015

   Minivana ClassicVelký vnitřní prostor pro koupání i sprchování při minimální délce, to je hlavní charakteristika minivany Classic. Název odkazuje k jejímu ověřenému obdélníkovému tvaru, který však designer Kryštof Nosál přizpůsobil moderním požadavkům.

   >> Jako vana i sprchový kout
Podle hloubky je Classic jako každá jiná vana. Standardních 42 cm představuje optimální rozměr, který umožní pohodlné koupání s tělem správně zanořeným tak, aby relaxovaly všechny jeho části. Unikátní je však její délka – 120 cm. Možnosti vany se vám tak rázem otevírají i v malých koupelnách, kde se koupání dosud zdálo nemožné. Doplňte vanu o vanovou zástěnu a obratem získáte i dokonale těsnící komfortně velký (120 x 70 cm) sprchový kout.

   >> Bezpečné ploché dno
Zejména pro sprchování je co nejplošší dno důležité. Omezuje riziko uklouznutí v oblasti oblých rohů, umožňuje se pohodlně rozkročit a bezpečně si užít sprchování.

   >> Velký vnitřní prostor
Subtilní odlehčené lemy a ostřejší sklon na boků vany dodají vaně i při jejích minimalistických rozměrech velký využitelný prostor jak pro koupání, tak pro sprchování.

   >> Široká nabídka zástěn
Minivanu Classic lze utěsnit mnoha typy zástěn, takže vždy poskytuje zázemí pro koupání i sprchování bez obav ze zaplavení koupelny.

Minivana Classic svými rozměrovými variantami pokračuje do nabídky standardních van, které vyrábíme v rozměrech 150/160/170 x 70 cm. Hodí se tak doslova do každé koupelny. V rozměru 120 x 70 cm stojí 5 990 Kč.

Ke stažení:

tz_minivana-classic.pdf (PDF 152 kB)