Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Koncept BathGallery

Datum: 2.2.2015

Minimalistická harmonie

   Koncept BathGalleryŽivot není jednobarevný. Připravte se na všední den v esteticky vytříbené koupelně doladěné podle vašeho vlastního vkusu.

   Originální koupelnový set BathGallery od designera Kryštofa Nosála sestává z umyvadla a volně stojící vany. Vyrobený je z minerální pryskyřice s povrchem Gel-Coat a jeho praktickou podstatu tvoří široká odkládací plocha se zvýšeným lemem kolem celého umyvadla a vany, která zabraňuje pádu věcí a definuje tím jejich harmonické umístění. „Jde o symbiózu mezi jednotlivymi prvky kolekce. Snažil jsem se, aby z ní byla cítit harmonie, aby každý předmět měl své místo. Nekupujete si jen umyvadlo, ke kterému musíte hledat doplňky. Kupujete si celek, který už nic nebude narušovat.“ říká autor kolekce a český designér Kryštof Nosál.

   Galerie kreativity
Vana v rozměrech 190 x 90 cm nabízí množství podob finálního ztvárnění, jako je například obložení dřevěným korpusem, umělým kamenem nebo obkladem.

Koncept BathGallery

   Součástí setu je i snadno vyměnitelné dno umyvadla v pěti volitelných barvách a doplňky (dóza a mýdelník) z akrylátového skla taktéž v pěti možných barvách, které přesně padnou do rohů umyvadla. Mají zde své jasně definované místo a přirozeně tak vytváří geometrickou kompozici. Barvy mýdelníku/dózy lze kombinovat s barvou vyměnitelného dna podle vlastního přání. Koncept BathGallery tak lze libovolně dotvářet podle vlastního vkusu a díky jeho promyšlenosti je úspěch vždy zaručen.

   Varianty sestav, včetně různých typů obložení vany a umyvadla, naleznete na www.bathgallery.cz.

Ke stažení:

tz_koncept-bathgallery.pdf (PDF 311 kB)