Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Skříňky do koupelny musí ladit a vydržet

Datum: 6.11.2014

   Pokud uvažujete o novém koupelnovém nábytku, vybírejte hlavně podle materiálu a designu, který souzní nejen s umyvadlem, ale s celou koupelnou. Koupelnový nábytek RAVAK vzniká současně s vývojem sanity a celých koupelnových konceptů - vždy tak tvoří, nejen estetický, ale i logický celek.

Proč nábytek RAVAK?

  • Vyrábí se z hloubkově impregnovaných MDF desek, jeho hrany jsou kvalitně uzavřené, oblepené houževnatým plastovým materiálem, dvířka jsou lakovaná v několika vrstvách. Nábytek je tak vysoce voděodolný, ani při delším kontaktu s vodou nehrozí jeho zničení.
  • Každý kus nábytku má svou myšlenku a určení. Skříňky ladí nejen s umyvadlem, ale i s vanou, sprchovým koutem, zapadají do stejnojmenného konceptu a kopírují jeho tvary.
  • Každý kus nábytku RAVAK má svého konkrétního autora. Je jím úspěšný český designer Kryštof Nosál, který je zároveň autorem celých koupelnových konceptů. Představuje tak záruku pevné jednotící myšlenky, která z nábytku a sanity vytváří logicky navazující celek.
  • Nábytek RAVAK používá kvalitní pojezdy BLUM s 25 letou zárukou a závěsný systém HETTICH.
  • Na zeď je možno nábytek RAVAK připevňovat rektifikačními závěsy, které umožňují vyrovnávat nepřesnosti zdí a upravovat výšku.
  • Široký výběr modelů zajišťuje možnost vybavit celou koupelnu dostatečným počtem úložných prostor.
  • Nabídka celkem pěti barevných provedení korpusu vyhoví každému požadavku na design koupelny.
  • Veškerý nábytek RAVAK je dodáván ve smontovaném stavu. Odpadá tak riziko zdlouhavé domácí montáže, jejíž výsledek nemusí být dokonalý.
  • Je vhodný k uchycení na zeď, usnadňuje tak úklid koupelny.

   Skříňky do koupelny musí ladit a vydržetNábytek RAVAK pokrývá celkem pět koupelnových konceptů, jejichž spektrum jde od univerzální elegance kolekce Classic, přes oblé tvary přesně ladící s konceptem Rosa založeným na asymetrické vaně, k praktickým výhodám promyšleně členěné skříňky ze série Praktik. Dvěma výjimečnými koncepty jsou koncept Evolution, jehož skříňky svým oblým tvarem předního lemu navazují na ikonickou vanu Evolution a koncept Chrome, který je ve své nabídce nejširší a nabízí čisté současné linie.

Ke stažení: