Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Sprchování i koupání v jednom - vany Rosa

Datum: 27.6.2014

vany Rosa    Nejraději se jen sprchujete, ale děti vyžadují spíš koupání ve vaně? Oboje se však do koupelny podaří umístit jen málokdy. Co s tím? Značka RAVAK na rozšířený problém českých koupelen zareagovala nabídkou van Rosa. Převracejí dosavadní vnímání van, protože fungují stejně komfortně i jako prostorný sprchový kout.

   Pro sprchování jsou speciálně uzpůsobeny. Ve sprchovací části uzavřené těsně padnoucí zástěnou mají široké, ploché dno a takřka kolmé stěny. Na plochém dně při sprchování neuklouznete, můžete se pohodlně rozkročit, využít široký prostor i v oblasti ramen a třeba se i posadit na vlisované sedátko. Vany Rosa doplňuje nejširší zástěna na trhu, nabízí tak bezkonkurenčně prostorný sprchový kout utěsněný proti rozstřikování vody ven.

   Pro pohodlné koupání lze vanu doplnit podhlavníkem, madlem, hydromasáží či chromoterapií. Vana je navíc asymetrická, takže díky svému umístění nakoso poskytuje větší koupací plochu než jiné vany srovnatelných rozměrů.

   Vany Rosa jsou na trhu nabízeny už ve třech modelech, které se liší rozměry (od 95 cm na šířku a od 140 cm na délku podle konkrétního modelu) a liniemi od designerů Achima Storze nebo Kryštofa Nosála.

   Na tvary van Rosa navazují stejnojmenná umyvadla z litého mramoru a skříňky nebo vodovodní baterie. Celá koupelna tak získá pohledovou, ale hlavně i funkční harmonii, protože jednotlivé prvky jsou naladěny tak, aby si vycházely vstříc, šetřily prostor a zpříjemnňovaly každodenní koupelnový provoz.

Sortiment van Rosa:

  • vana Rosa I – rozměry 160/150/140 x 105 cm, cena od 7 790 Kč
  • vana Rosa II – rozměry 170/160/150 x 105 cm, cena od 10 90 Kč
  • vana Rosa 95 – rozměry 160/150 x 95 cm, cena od 8 290 Kč

   Materiál litý akrylát, do vany je možno zabudovat hydromasážní systém, chromoterapii a doplnit podhlavníkem nebo madlem.
   Všechny vany Rosa jsou nabízeny v levém a pravém provedení.