Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Koncept Chrome – čisté řešení pro koupelnu i WC

Datum: 3.2.2014

Nejúspěšnější koupelnový set značky RAVAK, koncept Chrome, přichází s dalším rozšířením. Do sortimentu nově přibyly výrobky z keramiky (umyvadla, toaletní mísa a bidet) i designově sladěné koupelnové doplňky. Koncept Chrome tak nově míří nejen do koupelen, ale i na WC.

Koncept Chrome – čisté řešení pro koupelnu i WC

Koncept Chrome - a máte vyřešeno

   Koncept Chrome je harmonicky sladěný do každého detailu, a to jak funkčností jednotlivých součástí, tak jejich designem. Jeho jednotící prvek, tvar oválu, kterým se odlišuje od všech ostatních řešení na trhu, spojuje všechny součásti do variabilně použitelného setu, který zahrnuje vanu, vanovou zástěnu, sprchové kouty v různých provedeních, sprchové vaničky, odtokový žlab, malé umývátko, umyvadla z litého mramoru a nově i keramická umyvadla, koupelnový nábytek, rozmanité druhy vodovodních baterií, koupelnové doplňky a mezi novinky roku 2014 patří i keramické WC a bidet. Originální styl konceptu Chrome vznikl ve studiu Nosal Design autora Kryštofa Nosála, který vycházel z předchozích osvědčených tvarů a řešení RAVAK, proto je ve funkčnosti a promyšlenosti Chrome sázkou na jistotu.

Vybavení toalet zn. Chrome

   Koupelna spojená s WC má praktické výhody i nevýhody, ale rozhodně nemusí mít vady na kráse. Celou místnost je nyní možné vybavit si výrobky ze stejného konceptu tak, aby spolu ladily a byly i prakticky domyšlené. K vanám, sprchovým koutům a umyvadlům Chrome si vyberte i keramické WC a bidet s odovídajícími instalačními systémy. To celé na jednom místě od jedné značky se zárukou největšího českého výrobce.

   Koncept Chrome vyvinul jeho autor, designer Kryštof Nosál tak, aby v případě potřeby vybavil i oddělenou toaletní místnost. Kromě WC a bidetu proto zahrnuje i umývátko na ruce s malou skříňkou, vodovodní baterie a širokou škálu doplňků.

Koncept Chrome – čisté řešení pro koupelnu i WC

Keramické WC Chrome
   Současný koncept rozšiřuje do dokonalosti. Použitý keramický materiál mu zajišťuje životnost a extrémní odolnost. Čisté řešení WC Chrome spočívá v jednoduchém stylu bez rušivých nadbytečných detailů, v prověřeném a efektivním systému oplachu uvnitř toaletní místy a díky zavěšení na stěnu usnadňuje WC Chrome udržování hygieny na podlaze koupelny či toaletní místnosti. Místa montáže jsou na WC míse skrytá tak, aby nerušila její čistý a celistvý design. WC Chrome je vybaveno i odpovídajícím sedátkem s praktickým zpomalovacím systémem zavírání.
Rozměry: 360 x 530 x 347 mm
Cena: 5 490 Kč

Keramický bidet Chrome
   Keramický materiál, jednoduché přirozené tvary a všechny funkční benefity stejné jako u WC Chrome dělají z bidetu Chrome intimní základ každé koupelny.
Rozměry: 365 x 530 x 295 mm
Cena: 5 990 Kč

Umývátko Chrome z litého mramoru
   Díky úsporným rozměrům 40 cm na šířku a jen 22 cm hloubky se vejde všude tam, kde je nedostatek místa. Zajistí tak komfort zejména na toaletách oddělených od koupelny. Umývátko lze instalovat na zeď a kombinovat ho se skříňkou ve dvou provedeních korpusů, bílá nebo ve tmavším provedení Strip Onyx. Umývátko a skříňka jsou vyráběny v levém nebo pravém provedení.
Rozměry: 400 x 220 mm
Cena: 2 290 Kč

Keramická umyvadla Chrome

Koncept Chrome – čisté řešení pro koupelnu i WC

   Jednoduchost linií a materiál, který nic nepředstírá. To jsou hlavní charakteristiky keramických umyvadel Chrome, která RAVAK zařazuje do sortimentu, aby vyhověl poptávce svých zákazníků. K jejich největším přednostem patří maximální odolnost, snadná údržba a ověřený design ladící nejen s ostatními výrobky Chrome, ale i s většinou jakéhokoli koupelnového vybavení.

   Keramická umyvadla Chrome mají rozměry 550 a 650 mm a lze je kombinovat s novými koupelnovými skříňkami. Na těch zaujmou oblé rohy a dva typy barevného provedení. Bílé provedení skříněk koupelnu opticky rozsvítí, šedá barva naopak dodá příjemně intimní atmosféru.

   Umyvadla Chrome je vhodné doplnit stejnojmennými vodovodními bateriemi a koupelnovými doplňky.

Rozměry: 550/650 x 490 mm
Ceny: 2 990 Kč/3 490 Kč

Koupelnové doplňky Chrome

   Úspěch celku se skrývá v detailech. Koncept Chrome je nově rozšířen o soubor nejpoužívanějších koupelnových doplňků jako jsou skleněné pohárky na zubní kartáček i s kovovým držákem, skleněná mýdlenka, dvojháček na ručníky, několik typů držáků na ručníky, skleněná polička na odkládání věcí a pro WC je určen kovový držák toaletního papíru a nádobka na WC štětku.

   Všechny koupelnové doplňky jsou vyrobeny z matného skla v kombinaci s lesklým chromovaným povrchem. Vrstva pochromování je stejně silná, jako u vodovodní baterií RAVAK, tím pádem jsou i doplňky RAVAK velmi snadno udržovatelné a hlavně trvanlivé. Na jejich životnost proto RAVAK poskytuje prodlouženou, kompletní pětiletou záruku.

Ceny za jednotlivé doplňky se pohybují od 390 Kč do 2 990 Kč.

Koncept Chrome – čisté řešení pro koupelnu i WC

Ke stažení:

tz_novy-koncept-chrome.pdf (PDF 270 kB)