Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Volně stojící vana FREEDOM

Datum: 3.2.2014

"Svoboda je stav mysli"

   Máte pocit, že etapa neustálého hledání chybějících centimetrů v koupelně už je za vámi? Nic vás nenutí vybírat jen prostorově úsporná řešení?

   Vychutnejte si pocit svobody s vanou Freedom.

   Volba je jen na vás: umístíte vanu do prostoru nebo k přizdívce? Jakou stranu vany si pro koupel vyberete? Užijete si koupel raději sami nebo ve dvou? Vana Freedom je připravena na všechny varianty.

   Symetrický a geniálně jednoduchý tvar vany s příjemným sklonem na obou stranách podporuje relaxaci a díky odtoku umístěnému uprostřed zve ke koupeli i dvě osoby najednou. Vana Freedom v puristickém moderním designu ovládne prostor, ale zároveň je schopna podřídit se harmonii většího designového celku. Je nabízena v promyšleném setu s volně stojící baterií zabudovatelnou do podlahy, takže omezuje riziko nevhodné volby baterie na minimum. Vzhledem ke svému tvaru je Freedom ideální pro převzetí funkce solitéru uprostřed koupelny, ale je možno umístit ji i k přizdívce, která může poskytnout příjemné odkládací místo pro koupací potřeby.

   Vana v rozměrech 170 x 80 cm je vyrobena z kvalitního akrylátu, který jí dodává lehkost, a to nejen estetickou, ale i materiálovou. Akrylát používaný značkou RAVAK je dostatečně odolný, aby obstál při nejvyšších nárocích, ale i lehký tak, aby usnadnil manipulaci při ustavování vany na podlahu a umožnil její precizní napojení na odpady.

   Vykročte do jiné dimenze, ve které pravidla určujete vy. Nenechte si diktovat, užijte si "Freedom".

vana Freedom

Akrylátová volně stojící vana Freedom zn. RAVAK, rozměr 170 x 80 cm, cena 44 900 Kč, je dodávaná v setu s volně stojící baterií FM 080.00. zabudovatelnou do podlahy v ceně 15 990 Kč.

vana Freedom

Ke stažení:

tz_freedom.pdf (PDF 141 kB)