Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Sprchová sedátka nejen do sprchy

Datum: 18.11.2013

Sprchová sedátka nejen do sprchy

Posaďte se, prosím

Sklopná sedátka RAVAK

    Jistě je znáte, jsou příjemná pro posezení, případně pro bezpečnější hygienu při sprchování. A napadlo vás, že takové sedátko můžete použít například i v menší předsíni, kam se nevejde lavice na přezouvání nebo například na domovní chodbě?

    Příjemně velká sedací část sedátek OVO od značky RAVAK je vyrobena z pevného plastu a jejich základ tvoří bytelná konstrukce z nerezové oceli. Bez problémů vám tak zaručí nosnost až do 150 kg. Jsou vyvedena ve čtyřech barevných odstínech, které se hodí jak do sprchy, tak i do dalších prostor v bytě či domě. Vyberte si buď oranžové, mléčně bílé, průsvitné či modré. Produktový designer Kryštof Nosál je na cestu k zákazníkům vybavil dvěma různými tvary - kulatým (OVO P) nebo hranatým (OVO B). Ladí tak k interiérům ve všech možných stylech.

    Sklopná sedátka lze domontovat takřka všude, kde se hodí místo pro spočinutí, ale zároveň je potřeba zachovat dostatečně velký prostor. Ve sklopeném stavu jsou bezpečná a pohodlná, přitisknuta ke zdi působí nenápadně a neubírají cenné centimetry. Jsou konstruována tak, aby obstála zejména v nejrozšířenějších typech zdí z pórobetonu či z dutých broušených cihel. Zdi ze sádrokartonu je třeba předem vyztužit na nosnost 150 kg. Součástí balení je i kotvící materiál určený pro betonové a plné zdivo, je proto vhodné jej dále přizpůsobit popř. rozšířit podle typu konkrétní zdi.

    Pro co nejpohodlnější posezení doporučujeme sedátko umístit do výšky 45 cm a při použití ve sprchových koutech do rozměru ne menšího, než je 90 x 90 cm.

    Sedátka jsou k dostání v koupelnových studiích nebo v eshopu RAVAK za cenu od 3 190 Kč.

    Více na http://www.ravak.cz/cz/sedatka-ovo.

Sprchová sedátka nejen do sprchy

Ke stažení: