Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Vanová zástěna pro malou koupelnu

Datum: 1.11.2013

   Vany v malých koupelnách jsou aktuální téma pro mnohé z nás. Nejčastěji si je pořizujeme proto, že nám díky své mnohostrannosti umožní nejen občasné poležení a večerní koupání dětí, ale i každodenní rychlé sprchování. K vaně je tak potřeba i dobrá vanová zástěna. Na trhu jich je nepřeberné množství, ale jen jedna, která je domyšlena tak, aby vyšla vstříc jak vaně, tak umyvadlu a v nejdůležitějším výsledku hlavně uživatelům. Proč?

   Dvoudílná skleněná zástěna Chrome CVS2 respektuje hloubku běžných umyvadel na trhu (která je většinou do 50 cm), a tak umožňuje plné otevření zástěny i při přistavení umyvadla těsně vedle vany. Tato běžná situace nastává právě v malých koupelnách, kdy hned vedle vany stojí umyvadlo s koupelnovou skříňkou. Pokud je v tomto případě na vaně namontována pevná jednodílná zástěna nebo sice zástěna dvoudílná s vyklápěcím dílem, ale v jiném poměru jejích částí než je třeba, zástěna se nedá vyklápět ani jednoduše čistit a zbytečně zabírá místo ve vstupu do vany.

   Dvoudílná zástěna Chrome je promyšlena tak, že její pevná část přišroubovaná ke zdi má šířku 52,5 cm, to znamená takřka stejný rozměr jako má hloubka umyvadla. Její pohyblivá část má šířku 46,5 cm a dá se vyklopit jak ven (těsně k umyvadlu), tak dovnitř vany. Při vstupu do vany se zástěna flexibilně odklopí a okopíruje přesně pravý úhel umyvadla, při sprchování naopak poskytne 99 cm dlouhý ochranný val proti nežádoucímu rozstřikování kapek do koupelny. Díky možnosti vyklápění dovnitř si svůj sprchovací prostor ve vaně i přesně ohraničíte. Odklopením pohyblivého křídla ven se podstatně zjednodušuje i její čištění.

    Vanová zástěna Chrome v délce 99 cm je vyráběna v levém i pravém provedení a lze ji montovat i do hotové koupelny. Její rám může mít lesklé kovové provedení, bílou barvu popř. matně kovový vysoce odolný povrch, tzv. satin. Sklo zástěny je už od výrobce opatřeno vrstvou AntiCalc®, která jej chrání proti korozi způsobené vodním kamenem. Svým designem dobře doplňuje ostatní součásti koupelnového konceptu Chrome

Cena od 7 490 Kč vč. DPH

Vanová zástěna pro malou koupelnu
Jde to buď složitě... ...nebo s vanovou zástěnou Chrome.

Ke stažení: