Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

RAVAK všude a pro každého

Datum: 1.7.2013

   Se značkou RAVAK se na českém trhu můžete setkat už více než dvacet let. Za tuto dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností, které se snažíme využívat pro to, aby naše výrobky i servis byly prakticky využitelné, přesně cílené a dostupné odevšad a pro všechny. Proto, kromě podpory prodeje klasickou cestou v prodejnách, soustřeďujeme veškeré informace a aplikace na naše neustále aktualizované internetové stránky.

Uvažujete o rekonstrukci koupelny či stavíte úplně novou? Rádi vám poradíme.

Žabákova poradna    Inspirujte se na webu www.ravak.cz, kde je umístěna Žabákova poradna. Žabák RAVAK, symbol naší značky, poradí, jak si co nejlépe zařídit malou koupelnu, jak si správně vybrat sprchový kout, zorientovat se v nabídce van či sprchových dveří a dokáže odpovědět i na nejčastější dotazy ohledně vybavení koupelen.

   Pokud řešíte víceméně standardní prostor, bude se vám hodit elektronická verze našeho produktového katalogu. Stačí stáhnout si ho přímo do počítače a vybrat si konkrétní výrobek. Podle toho, jak nejraději nakupujete, navštívíte pak vašeho nejbližšího prodejce zboží RAVAK nebo si výrobky můžete objednat rovnou z našeho e-shopu RAVAK.

Katalogy RAVAK

   V případě náročnějších požadavků, kdy běžné katalogové zboží nestačí, vychází našim zákazníkům vstříc naše konfigurátory, jako je například Konfigurátor řešení na míru. Je to online průvodce umístěný na webových stránkách RAVAK, který pomůže sestavit si výrobek šitý na míru podle individuálních požadavků. Umí upravovat sprchové kouty (včetně sprchových koutů tzv. walk-in), sprchové dveře, pevné stěny, vanové zástěny či dveře podle požadovaných výšek a šířek. Dále umožní postupně si namodelovat žádané řešení podle tvaru, barvy rámu / pantu a výplně. Nadefinovaný výrobek včetně cenové kalkulace poté pohodlně odešlete jako objednávku a naši pracovníci vás budou ihned kontaktovat.

Konfigurátory RAVAK

Zvláštní kapitolu tvoří v nabídce značky RAVAK hydromasážní systémy. Jsme jedna z mála firem na českém trhu, která nabízí ke svým vanám rovnou i hydromasážní systémy vlastní výroby. Naši zákazníci tak mohou čerpat výhody promyšlených řešení šitých přímo na míru konkrétním vanám. Každá masážní tryska má své vyzkoušené místo, které odpovídá jak tvaru lidského těla, ale i tvaru dané vany. Hydromasážní systémy RAVAK si zákazníci mohou prohlédnout a nakombinovat taktéž v konfigurátou. Průvodce hydromasážními systémy se nachází na internetových stránkách RAVAK a v sedmi jednoduchých krocích umožní zákazníkovi dokonale skloubit vanu s požadovaným hydromasážním systémem. Výsledkem je cenová kalkulace, která umožňuje i okamžité objednání.

   Nákupem zboží, ale naše služby nekončí. Mnohdy naopak začínají. Snažíme se být našim zákazníkům důvěryhodným partnerem, který se nezříká odpovědnosti po celou dobu životnosti výrobků.

Už jste si některý z našich produktů zakoupili? Buďte s námi v kontaktu, pomůžeme vám s montáží i případným reklamačním servisem.

   Pokud jste se rozhodli pro montáž vlastními silami, případně potřebujete instruovat řemeslníky, na webu www.ravak.cz najdete u každého jednotlivého produktu jak technické nákresy, tak i montážní návody (v tištěné podobě nebo jako video) a případně i tzv. stavební připravenost, což je dokument, který detailně popisuje veškeré podmínky nutné pro instalaci daného výrobku.

Profesionální servis RAVAK

   Ne každý si na montáž troufá, proto našim zákazníkům rádi nabízíme profesionální montáž našimi pracovníky. Cena za montáž se řídí pevným ceníkem umístěným na našem webu v sekci Servis, takže odpadá starost z nepříjemného navýšení konečné ceny za výkon. Výsledkem je kvalitní produkt namontovaný přesně podle doporučeného postupu, čímž omezíte na minimum případné riziko pozdějších reklamací často způsobovaných nesprávnou instalací.

   Speciální kapitolu tvoří servis vodovodních baterií. Vodovodní baterie představují v rámci značky RAVAK rychle se rozvíjející položku s velkým potenciálem, proto na kvalitu a profesionalitu služeb v této oblasti klademe výjimečný důraz.

   Ačkoli je procento reklamací například u vodovodních baterií RAVAK mizivé (méně než 0,3%), i na tyto situace jsme připraveni. Pokud naši zákazníci narazí na problém s vodovodní baterií RAVAK, stačí, když si na webu RAVAK pod záložkou Servis najdou nejbližší servisní středisko, kterých po celé České republice spravujeme více než osmdesát. Oprava se sjednává telefonicky nebo odesláním e-mailu a v rámci jednoho pracovního dne zákazníka vybraná firma kontaktuje s termínem servisního zásahu. Do tří pracovních dní od sjednání schůzky následuje navštěva instalatéra, který rovnou posoudí typ závady. Veškerá uznatelná poškození v rámci reklamací opraví přímo na místě a zcela zdarma. V případě vad neuznatelných v reklamačním řízení baterii opraví v rámci předem stanovené ceny.

   Rekonstrukce nebo výstavba nové koupelny představuje velkou investici s dopadem nejméně na další desetiletí. Proto při výběru a nákupu vybavení myslete do budoucnosti a nakupujte tam, kde vám zaručí nejen dostatečně dlouhou životnost výrobků, ale i kdykoli dosažitelné poradenství, servis a hlavně zázemí stabilní firmy prověřené minulostí a s perspektivnou do budoucnosti.

Záruka RAVAK

Ke stažení: