Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

LoveStory II vana s příběhem

Datum: 14.2.2013

vana LoveStory II

   Příběh o lásce, vášni a harmonii s oblíbenou vanou LoveStory pokračuje. Nová vana LoveStory II navazuje na jednu z nejznámějších van RAVAK (LoveStory). Její autor, rakouský designer Achim Storz k tomu říká: „Původní LoveStory jsme vyvíjeli pro lidi, kteří si při koupeli rádi užívají vzájemný tělesný kontakt, souznění a pohodlí. Inovovaná LoveStory II tuto původní ideu dodržuje a hravý a dynamický design vany posunuje do kontextu soudobé architektury. Naším cílem bylo ukázat, že design může být současně emotivní i výrazově čistý.“ A tak i nová vana LoveStory II vychází ze základního tvaru srdce (na dně vany) jako z univerzálního symbolu sounáležitosti, lásky, fyzického zdraví i citové naplněnosti, ale zároveň nechává vyniknout čisté linie, minimalistický výraz a kvalitu materiálu, ze kterého je vyrobena.

Oproti jiným vanám umožňuje vana LoveStory vychutnat si společnou koupel ve fyzickém kontaktu dvou osob přímo vedle sebe. Je vyráběná ve velikosti 196 x 139 cm v levé a pravé variantě, a proto je z hlediska umístění v koupelně praktičtější než běžná rohová vana.

Vana LoveStory II obklopená polyuretanovou pěnou a vybavená originálními hydromasážními systémy LoveStory Atomic a LoveStory Atomic Plus poskytuje stabilní zázemí pro intimní večery ve dvou. Tyto dva hydromasážní systémy RAVAK vyvinul speciálně pro vanu LoveStory II tak, aby poskytly klasickou perličkovou i hydromasáž dvěma osobám koupajícím se spolu. K standardnímu vybavení systémů Atomic i Atomic Plus patří i chromoterapie, která lázni a celé koupelně propůjčí neopakovatelnou atmosféru zabarvenou jedním ze čtyř nastavitelných barevných tónů.

Akrylátová dvoumístná vana LoveStory II (velikost 196 x 139 cm), design Storz, cena od: 18 990 Kč.