Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

WEB TOP 100 - RAVAK má 3. nejlepší web mezi firmami z oblasti maloobchodu

Datum: 13.11.2012

náhled webu - www.ravak.cz   Nová webová prezentace největšího tuzemského výrobce koupelnového vybavení firmy RAVAK a.s., získala 3. místo v kategorii Maloobchod soutěže Web Top 100.

   Redesignované internetové stránky www.ravak.cz firma spustila letos v únoru ve spolupráci se společností Topinfo. "Okamžité umístění na krásné medailové pozici nás těší o to víc, že vývoj nového webu byl ve všech ohledech poměrně náročný. Stránky jsou nabité informacemi jak pro zákazníky, tak pro obchodní partnery a naším nejdůležitějším úkolem bylo vyvinout je jako přehledný intuitivní celek, který se bude zákazníkům nejen líbit, ale rychle je nasměruje tam, kam se chtějí dostat. K tomu jsme v maximální možné míře využili nové technologie. Ty jsme uplatnili i při vývoji inovované podoby našeho žabáka RAVAK, který na novém webu figuruje a od letošního roku získal novou animovanou 3D podobu." říká Ing. Patrik Kreysa, místopředseda představenstva RAVAK a. s.. "Pro příští rok zvažujeme přihlášení i do kategorie Firemní Facebook page. Facebookový profil jsme aktivovali teprve nedávno a slibujeme si od něj další rozšíření možností interaktivního přístupu k našim zákazníkům, na kterém stavíme naši firemní strategii" dodává Kreysa.

   Projekt Web Top 100 je jedinou akcí svého druhu a umožňuje firmám působícím v České republice porovnat webové prezentace napříč celým internetem, ale především mezi sebou v rámci oboru podnikání firmy. Webové prezentace jsou hodnoceny v rámci oborových žebříčků, kterých je celkem čtyřiadvacet. Společnost RAVAK a. s. se v soutěži umístila na prvním místě už v roce 2004.

Ke stažení:

Tisková zpráva (PDF 484 kB)
Diplom WEB TOP 100 (PDF 402 kB)