Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Sprchový kout, který vás přežije

Datum: 20.9.2012

Supernova Free

   Hledáte pro vaši koupelnu sprchový kout v ověřené kvalitě a v aktuálním designu? Nový model Supernova Free od značky RAVAK patří do její dlouhodobě nejprodávanější série charakteristické svou odolností, variabilitou a snadností montáže.

    Zákazníci si sprchové kouty Supernova oblíbili pro jejich takřka nezničitelnou konstrukci a prověřený systém posuvných dveří, který nejenže šetří místo v koupelně, ale díky patentu AntiBlock eliminuje i veškerá rizika zadrhávání a křížení posuvných dílů. Nový model Supernova Free dostal navíc moderní design založený na příjemném kontrastu robustních horizontálních profilů a velkých ploch bezpečnostního skla. Celý sprchový kout tak vzbuzuje odlehčený dojem, ačkoli splňuje nejpřísnější požadavky na životnost, odolnost a uživatelský komfort.

    Už od výrobce jsou skla opatřena ochrannou antikorozní vrstvou AntiCalc, která je chrání proti usazování vodního kamene. Jejich rámy jsou k dostání nejen v bílé barvě, ale i v nejodolnější úpravě, tzv. satin, která je chrání proti poškrábání a zároveň svým kovově matným povrchem vyhovuje vzhledu každé koupelny. Sprchové kouty Supernova Free jsou tak jistou volbou nejen pro domácnosti, ale i pro namáhané komerčně využívané prostory.

Ke stažení:

Tisková zpráva (PDF 151 kB)