Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Sprchové kouty na míru

Datum: 30.7.2012

   Stále se rozšiřující nabídka atypických sprchových koutů RAVAK vás přesvědčí o tom, že výrobky tohoto největšího českého výrobce lze využít opravdu v každé koupelně.

   Máte koupelnu se šikmým stropem, chcete sprchový kout usadit hned vedle vany, potřebujete bezbariérový vstup k vybranému modelu sprchového koutu nebo třeba chcete „jen“ upravit výšku, šířku či hloubku sprchového koutu, který se vám líbí v katalogu? RAVAK vám vybraný sprchový kout ušije doslova na míru. Díky vlastnímu výrobnímu zázemí zavedené české firmy jsou atypické výrobky připravovány v bezkonkurenčních dodacích lhůtách, kdy zákazník může své zboží dostat už za dva týdny od zaslání objednávky. Kdo se chce vyvarovat případným nesrovnalostem, využije i možnost zaměření a popř. odborné montáže pracovníky RAVAK přímo v domácnosti.

   Co pro to udělat?
Atypické řešení sprchového koutu    Pokud řešíte nejčastější úpravy sprchových koutů, jakými jsou změny šířek, hloubek či výšek sprchových koutů, využijte RAVAK konfigurátor řešení na míru. Jedná se o on-line program, ve kterém si zákazník může z pohodlí domova sám namodelovat atypické řešení sprchového prostoru pro svou koupelnu. Má pouze pět kroků a umožňuje rovnou odeslat objednávku do výroby. Program je umístěn viditelně na stránkách www.ravak.cz a díky intuitivnímu ovládání umožní každému zájemci vybrat si z pohodlí domova tvar, model, rozměr, povrch a výplň sprchového koutu tak, aby odpovídal jeho individuálním požadavkům. Všech pět kroků je doplněno fotografiemi, animacemi otevírání a doplňujícími informacemi pro zaměření. K dispozici je i infolinka s personálem školeným k poradenství ohledně atypických řešení. Jednou z výhod konfigurátoru je, že nikdy nenabídne nevyrobitelný výrobek. Výsledkem krátkého procesu je objednávka výrobku, u kterého zákazník okamžitě vidí cenu i dodací lhůtu. S vytištěnou objednávkou potom může zákazník navštívit prodejní místo nebo ji on-line odeslat do výrobního závodu.

   A jestliže je vámi požadované řešení natolik nestandardní, že jej neobsahuje RAVAK konfigurátor, kontaktujte infolinku řešení na míru a do 48 hodin obdržíte vyjádření s návrhem vašeho zcela individuálního výrobku.

Ke stažení:

Tisková zpráva (PDF 200 kB)