Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

RAVAK se zlatou medailí z veletrhu SHK v Brně

Datum: 25.4.2012

Výstava SHK Brno 2012   Stejně jako dalších sto padesát firem se letos RAVAK se svou expozicí zúčastňuje ve dnech 24. 4. – 28.4. brněnského veletrhu SHK v Brně a jeden z jeho vystavených produktů byl hned v úvodu výstavy oceněn nejvyšší Zlatou medailí v soutěži o nejlepší exponát veletrhu. Ocenění RAVAK získal za novinku a luxusní výrobek v kategorii design – sprchový kout Brilliant BSKK4.

    Zlatá medaile bude od nynějška zdobit nový luxusní sprchový kout charakteristický čistým minimalistickým designem, s masivními pochromovanými panty a madly, které přitahují pozornost svým leskem a jasně definovanými tvary s lehce zaoblenými rohy. Na udělení ceny Zlatá medaile SHK se shodla Hodnotitelská komise složená z předních odborníků, jejímž předsedou je prof. Ing. Alois Materna, CSc., MBA.

    Letošní veletržní expozice RAVAK upřednostňuje zejména business to business komunikaci, a proto bylo na stánku o rozměrech 100 m2 prezentováno celkově méně výrobků než obvykle. Akcentovány ale zůstaly hlavní novinky roku 2012, jako jsou sprchové kouty řady Brilliant a SmartLine, vana Campanula II nebo nová dvoumístná vana NewDay s chromoterapií a rovněž nové typy vodovodních baterií z produkce RAVAK.

Ke stažení:

Tisková zpráva (PDF  177 kB)