Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Sestavte si sami vanu s hydromasáží

Datum: 9.8.2011

Konfigurátor hydromasážních systémů    Společnost RAVAK přichází s unikátním on-line konfigurátorem hydromasážních systémů. Zájemci o vanu s hydromasáží si v sedmi jednoduchých krocích sami navolí všechny potřebné charakteristiky počínaje typem vany až k veškerým doplňkům. Intuitivní a přehledná aplikace, kterou najdete na www.ravak.cz pod názvem Průvodce výběrem hydromasážního systému, doprovází jednotlivé kroky stručnými vysvětlivkami a zákazník je v každém okamžiku informován o průběžné ceně vybraných výrobků. Výsledkem párminutového procesu je komplexní dokument s vyobrazením vany a zabudovaného systému i cenová kalkulace, to vše určené k vytištění. Takto připravenou konfiguraci lze uplatnit u kteréhokoli z prodejců hydromasážních systémů RAVAK.

   Sortiment RAVAK zahrnuje osmnáct hydromasážních systémů kompatibilních s celkem jednadvaceti vanami. Pro tři vany (LoveStory, You) vyvinul RAVAK originální systémy přizpůsobené právě těmto vanám. RAVAK nabízí jak tradiční způsoby jemných perličkových (Air), intenzivních vodních (Hydro) a kombinovaných masáží (Hydro/Air), tak i unikátní systém Whisper.

Systém Whisper – novinka letošního roku
   Hydromasážní systém Whisper je novinkou roku 2011, ojedinělou na českém trhu. Jako jediný nabízí uvolňující masáž bohatou směsí vody a vzduchu vycházející i ze dna vany. A jak napovídá už svým názvem (whisper – šepot), je charakteristický svým bezkonkurenčně tichým a úsporným provozem, protože oproti kombinovaným systémům pracuje s jedním agregátem a neobsahuje dmychadlo. Požitek z relaxace v systému Whisper tak není ohrožen obvyklým zvýšeným hlukem spojeným se spuštěním airmasáží.