Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

RAVAK již tradičně na ISH ve Frankfurtu

Datum: 28.2.2011
výstava ISH
   Letošní největší světová přehlídka novinek ze světa špičkových koupelen, ekologického stavebnictví a inteligentního bytového zařízení se uskuteční na výstavě ISH ve Frankfurtu ve dnech 15. – 19. března 2011. Společnost RAVAK jako největší výrobce koupelnového vybavení ve střední a východní Evropě na této akci nemůže chybět. Je to již počtvrté, co RAVAK představí své novinky především odborné veřejnosti z celého světa.

   „Každý, kdo ve světě koupelen něco znamená, nesmí na výstavě ISH chybět,“ uvedl Patrik Kreysa, místopředseda představenstva RAVAK, a.s. „Jde o největší akci svého druhu a pro nás je to skvělá příležitost, jak oslovit nové potenciální partnery nejen z Evropy, ale také Asie, Afriky nebo Jižní Ameriky,“ dodal Patrik Kreysa.

   Společnost RAVAK reprezentuje Českou republiku na ISH ve Frankfurtu již od roku 2003. I díky tomu vyváží své výrobky do více než 50 zemí světa a má v zahraničí celkem 13 dceřiných společností. „RAVAK letos slaví 20 let od svého založení a výstava ve Frankfurtu je skvělá příležitost, jak poděkovat stávajícím partnerům za dosavadní spolupráci. Potenciálním partnerům u příležitosti našeho výročí ukážeme, že máme dlouhou historii a že dokážeme být silný a spolehlivý obchodní partner,“ řekl Patrik Kreysa.

   Význam mezinárodní výstavy ISH podtrhuje fakt, že již dlouho dopředu bylo veletržní a výstavní centrum ve Frankfurtu zcela vyprodáno. Letos se přitom na 250 000 m2 představí více než 2300 firem a společnost Messe Frankfurt očekává přes 200 000 návštěvníků. Společnost RAVAK lidé najdou v hale 3.0, řada B, stánek č. 49.